MCF20104G900-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
MCF20104G900-T
JLCPCB Part #
C515382
Package
SMD,2x1x0.45mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 4 4.5Ω 5V 90Ω@100MHz SMD,2x1x0.45mm Common Mode Filters ROHS