MCF06052E900-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
MCF06052E900-T
Description
-40℃~+85℃ 100MΩ 2 3.9Ω 50mA 5V 90Ω@100MHz - Common Mode Filters ROHS