MCF06052E600-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
MCF06052E600-T
Description
-40℃~+85℃ 2 3.5Ω 50mA 5V 60Ω@100MHz - Common Mode Filters ROHS