MCEK1210T1R5MHN
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
MCEK1210T1R5MHN
JLCPCB Part #
C1870722
Package
0504
Description
1.2A 1.5uH 240mΩ 900mA ±20% 0504 Inductors (SMD) ROHS