MCEE1005T1R0MHN
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
MCEE1005T1R0MHN
JLCPCB Part #
C2043465
Package
0402
Description
1A 1uH 300mΩ 800mA Multilayer inductor ±20% 0402 Inductors (SMD) ROHS