MBMK2520H1R0M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
MBMK2520H1R0M
JLCPCB Part #
C2044189
Package
1008
Description
1.85A 1uH 2.35A 72mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS