MBKK2012T2R2M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
MBKK2012T2R2M
JLCPCB Part #
C222822
Package
0805
Description
2.2uH 290mΩ 850mA 900mA ±20% 0805 Power Inductors ROHS