MBKK1608T1R0M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
MBKK1608T1R0M
JLCPCB Part #
C222812
Package
0603
Description
150mΩ 1uH 800mA 800mA ±20% 0603 Power Inductors ROHS