MBKK1608H2R2M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
MBKK1608H2R2M
JLCPCB Part #
C2047366
Package
0603
Description
2.2uH 345mΩ 520mA ±20% 0603 Power Inductors ROHS