MAMK2520T1R0M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
MAMK2520T1R0M
JLCPCB Part #
C92924
Package
1008
Description
1uH 2.7A 3.1A 59mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS