MAKK2520T1R5M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
MAKK2520T1R5M
JLCPCB Part #
C222801
Package
1008
Description
1.5uH 1.8A 125mΩ 2.3A ±20% 1008 Power Inductors ROHS