LSXPD2020KKT1R5M0G
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSXPD2020KKT1R5M0G
JLCPCB Part #
C7296494
Package
SMD,2x2mm
Description
1.35A 1.35A 1.5uH 100mΩ ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS