LSXNH8080YBL3R6NJG
MFR.Part #
LSXNH8080YBL3R6NJG
JLCPCB Part #
C6653743
Description
15mΩ 3.6uH 4.9A 6.4A ±30% 3131 Power Inductors ROHS