LSXNH8080XKL150MJG
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSXNH8080XKL150MJG
JLCPCB Part #
C6653740
Package
3131
Description
15uH 2A 2A 60mΩ ±20% 3131 Power Inductors ROHS