LSXNE3030MKT4R7MN
MFR.Part #
LSXNE3030MKT4R7MN
JLCPCB Part #
C6290371
Package
1212
Description
130mΩ 1A 1A 4.7uH ±20% 1212 Power Inductors ROHS