LSXNE2424MKT2R2MNG
MFR.Part #
LSXNE2424MKT2R2MNG
JLCPCB Part #
C5753509
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
1.7A 140mΩ 1A 2.2uH ±20% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS