LSXNE2424KKT220MN
MFR.Part #
LSXNE2424KKT220MN
JLCPCB Part #
C5753507
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
1.47Ω 22uH 300mA 390mA ±20% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS