LSXNE2424KKT1R0NN
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSXNE2424KKT1R0NN
JLCPCB Part #
C6891261
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
1.41A 1.8A 1uH 70mΩ ±30% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS