LSXND6060YEL2R3NMG
MFR.Part #
LSXND6060YEL2R3NMG
JLCPCB Part #
C7217057
Package
2424
Description
2.3uH 22mΩ 3.6A 6.4A ±30% 2424 Power Inductors ROHS