LSXND6060KKT1R5MMG
MFR.Part #
LSXND6060KKT1R5MMG
JLCPCB Part #
C5789112
Package
2424
Description
1.5uH 1.9A 2.4A 90mΩ ±20% 2424 Power Inductors ROHS