LSXND5050YKL470MMG
MFR.Part #
LSXND5050YKL470MMG
JLCPCB Part #
C6891247
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.1A 310mΩ 47uH 900mA ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS