LSXND5050YKL220MMG
MFR.Part #
LSXND5050YKL220MMG
JLCPCB Part #
C5665515
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.4A 1.5A 126mΩ 22uH ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS