LSXND5050XAT1R0NMG
MFR.Part #
LSXND5050XAT1R0NMG
JLCPCB Part #
C6290357
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
15mΩ 1uH 4A 6.6A ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS