LSXND5050WDL100MMG
MFR.Part #
LSXND5050WDL100MMG
JLCPCB Part #
C6290355
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.2A 1.7A 10uH 125mΩ ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS