LSXND5050PKT6R8MMG
MFR.Part #
LSXND5050PKT6R8MMG
JLCPCB Part #
C5753486
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.2A 1.6A 150mΩ 6.8uH ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS