LSXND5050PKT150MMG
MFR.Part #
LSXND5050PKT150MMG
JLCPCB Part #
C6290354
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.1A 15uH 320mΩ 650mA ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS