LSXND5050MKT1R5NMG
MFR.Part #
LSXND5050MKT1R5NMG
JLCPCB Part #
C6891229
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.5uH 2.2A 3.8A 70mΩ ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS