LSXND5050KKT4R7MMG
MFR.Part #
LSXND5050KKT4R7MMG
JLCPCB Part #
C5753480
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.15A 1.2A 145mΩ 4.7uH ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS