LSXND5050KKT2R2NMG
MFR.Part #
LSXND5050KKT2R2NMG
JLCPCB Part #
C5665475
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.4A 1.5A 105mΩ 2.2uH ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS