LSXND5050KKT150MMG
MFR.Part #
LSXND5050KKT150MMG
JLCPCB Part #
C5665469
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
15uH 400mΩ 650mA 680mA ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS