LSXND4040TKL1R0NDG
MFR.Part #
LSXND4040TKL1R0NDG
JLCPCB Part #
C6891223
Package
1616
Description
1uH 27mΩ 3.2A 4A ±30% 1616 Power Inductors ROHS