LSXND4040KKL1R0NDG
MFR.Part #
LSXND4040KKL1R0NDG
JLCPCB Part #
C5665457
Package
1616
Description
1.9A 1uH 2A 56mΩ ±30% 1616 Power Inductors ROHS