LSXND3030QKT6R8MNG
MFR.Part #
LSXND3030QKT6R8MNG
JLCPCB Part #
C6290346
Package
1212
Description
160mΩ 6.8uH 870mA 870mA ±20% 1212 Power Inductors ROHS