LSXND3030QKT1R5NNG
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSXND3030QKT1R5NNG
JLCPCB Part #
C5753466
Package
1212
Description
1.5uH 1.8A 1.8A 38mΩ ±30% 1212 Power Inductors ROHS