LSXBH8080YKL330M
MFR.Part #
LSXBH8080YKL330M
JLCPCB Part #
C6290336
Package
SMD,8x8mm
Description
1.7A 1.9A 100mΩ 33uH ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS