LSXBH8080YBL4R7N
MFR.Part #
LSXBH8080YBL4R7N
JLCPCB Part #
C6980118
Package
SMD,8x8mm
Description
18mΩ 4.1A 4.7A 4.7uH ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS