LSXBH8080YBL1R4N
MFR.Part #
LSXBH8080YBL1R4N
JLCPCB Part #
C6653704
Package
SMD,8x8mm
Description
1.4uH 7A 7mΩ 9A ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS