LSXBD6060YEL470M
MFR.Part #
LSXBD6060YEL470M
JLCPCB Part #
C6079727
Package
SMD,6x6mm
Description
1.1A 1.3A 220mΩ 47uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS