LSXBD6060YEL2R3N
MFR.Part #
LSXBD6060YEL2R3N
JLCPCB Part #
C6079725
Package
SMD,6x6mm
Description
2.3uH 21mΩ 3.5A 6A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS