LSXBD6060YEL1R3N
MFR.Part #
LSXBD6060YEL1R3N
JLCPCB Part #
C6891207
Package
SMD,6x6mm
Description
1.3uH 16mΩ 4A 8A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS