LSXBD6060YEL150M
MFR.Part #
LSXBD6060YEL150M
JLCPCB Part #
C7216990
Package
SMD,6x6mm
Description
1.9A 15uH 2.3A 77mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS