LSXBD6060YEL101M
MFR.Part #
LSXBD6060YEL101M
JLCPCB Part #
C6891205
Package
SMD,6x6mm
Description
100uH 500mΩ 700mA 800mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS