LSXBD6060MKT330ME
MFR.Part #
LSXBD6060MKT330ME
JLCPCB Part #
C5753450
Package
SMD,6x6mm
Description
33uH 530mA 590mA 700mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS