LSXBD6060MKT101ME
MFR.Part #
LSXBD6060MKT101ME
JLCPCB Part #
C5753448
Package
SMD,6x6mm
Description
100uH 2.18Ω 320mA 350mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS