LSXBD5050YKL150M
MFR.Part #
LSXBD5050YKL150M
JLCPCB Part #
C6653692
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.8A 15uH 2A 80mΩ ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS