LSXBD4040TKL680M
MFR.Part #
LSXBD4040TKL680M
JLCPCB Part #
C5665398
Package
SMD,4x4mm
Description
1Ω 320mA 470mA 68uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS