LSXBD4040TKL2R2M
MFR.Part #
LSXBD4040TKL2R2M
JLCPCB Part #
C6653688
Package
SMD,4x4mm
Description
1.44A 2.2uH 2.7A 60mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS