LSXBD4040MKL1R0N
MFR.Part #
LSXBD4040MKL1R0N
JLCPCB Part #
C5665386
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5A 1uH 2.5A 60mΩ ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS