LSXBD4040KKL100M
MFR.Part #
LSXBD4040KKL100M
JLCPCB Part #
C5665374
Package
SMD,4x4mm
Description
10uH 380mΩ 560mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS