LSXBD3030QKT470M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSXBD3030QKT470M
JLCPCB Part #
C5789079
Package
SMD,3x3mm
Description
1.34Ω 300mA 320mA 47uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS